Menu Zavřeno

Bitcoin demo účet – Neriskujte své peníze

Obchodování bitcoinu a dalších kryptoměn je velmi rizikové. Jediný způsob, jak se naučit obchodovat je obchodování neustále procvičovat. Jen tak se můžete zlepšovat. Riskovat ale vlastní peníze je nesmysl. Obzvlášte, pokud máte minimální, anebo dokonce i snad žádné znalosti s obchodováním. Většina bitcoin brokerů naštěstí nabízí takzvané bezplatné demo účty, kde si lze obchodování nanečisto vyzkoušet.

Funguje to tak, že si u nějaké společnosti vytvoříte cvičný účet a ona vám poskytne imaginární žetony. S těmito penězmi pak obchodujete a když je prohrajete, tak se nic neděje, nejedná se o reálné peníze. Kromě bitcoinu můžete na demo obchodovat většinou i třeba Ethereum, Litecoin, Ripple a další kryptoměny. Vždy záleží na nabídce daného brokera. Na to abyste si otevřeli demo účet není potřeba ověření identity, poskytnutí udajů o kreditní kartě, ani nic podobného. Stačí pouze platná emailová adresa a heslo, nic jiného. Otevření cvičného účtu na obchodování bitcoinu a dalších kryptoměn je otázka pár vteřin. Nyní si povíme o tom jaké společnosti demo účty nabízí a s jakými mi máme dobré zkušenosti.

Kde otevřít Bitcoin demo účtu

Společností nabízející bitcoin obchodování na bezplatném účtu je na trhu nepřeberné množství. Já osobně ale věřím společnostem Plus500IQ Option a eToro. Všechny tyto společnosti mají potřebné oprávnění nabízet své služby v Česku díky ČNB povolení a mají velmi slušnou reputaci. V případě, že si zvolíte společnost jinou, vždy si ověřte její důvěryhodnost. Pro vytvoření bezplatného demo účtu je zapotřebí pouze zadat váš email a heslo. V případě, že vás přestane bavit obchodovat a vydělávat pouze imaginární prostředky, tak je možné účet doplnit prostředky reálnými. Minimální vklad je u společnosti Plus500 100$, u Etora 200$ a u brokera IQ Option pak pouze 10$. Pokud váháte, který broker je pro vás nejvhodnější, tak se doporučuji podívat na jednotlivé recenze těchto společností, které na našem webu naleznete.

Jak otevřít demo účet zdarma a vytvořit první obchod s kryptoměnami

Na vytvoření cvičného účtu není nic složitého. Pokud se vám zalíbila jedna z výše uvedených společností, tak můžete navštívit jejich stránky a během krátkého registračního procesu si tento typ účtu založit. Zvolit můžete ale i jakoukoli jinou společnost, které důvěřujete. Jakmile si svou společnost zvolíte, tak navštivte jejich hlavní stránky, kde většinou hned bývá zmínka o demo účtu. Na tento odkaz klikněte a vyplnte krátký registrační formulář. U Společnosti Plus500 a eToro si můžete vytvořit jak demo účet, tak i hned účet reálný. U IQ Option je nutné otevřít prvně cvičný účet a až pak se můžete rozhodnout, jestli si nějaké peníze vložíte, nebo ne.

Pro vytvoření vašeho prvního obchodu s kryptoměnami navštivte po přihlášení do platformy u vámi zvolené společnosti sekci s kryptoměnami. Ta se může nacházet rovněž pod kategorií CFD, anebo Forexu (při obchodování s pákou). Jakmile tak učiníte, otevře se vám tabulka se všemi dostupnými kryptoměnami na platformě. Zde můžete ihned začít obchodovat s vašimi imaginárními prostředky. Pokud tyto finance ztratíte, tak se nemusíte ničeho obávat, protože je vždy možné požádat o jejich doplnění.

Obchodování kryptoměn – Účel demo účtu

Účel demo účtu na bitcoin a altocoiny je celkem jasný. Vyzkoušet si obchodování bez obav, že ztratíte vaše reálné prostředky. Při obchodování na cvičném účtu byste se měli chovat, jako byste obchodovali na účtu reálném. Neučte se špatným návykům, které pak nechtěne automaticky použijete i při obchodování na reálném trhu. Demo účet by vám měl pomoci s následujícím:

  • „Osáháním si trhu“ s kryptoměnami a zjištěním, jak reaguje v různých situacích
  • Otestováním platformy společnosti, kde se třeba později rozhodnete vložit i reálné peníze
  • Vyzkoušením obchodních strategií a obchododního stylu, který plánujete později uplatnit při investování na reálném trhu
  • Zjištěním, jaké kryptoměny vám přináší nejlepší výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.