Menu Zavřeno

Binární opce – demo verze účtů pro obchodování nanečisto

binární opce demo verzeV dnešní době je možné vyzkoušet si obchodování s binárními opcemi bez rizika, že přijdete o počáteční vklad. Většina brokerů totiž novým klientům nabízí demo verze obchodních účtů, na kterých můžete binární opce obchodovat jen za virtuální peníze. Například dostanete virtuálních 10 000 dolarů a 14 dní až měsíc na vyzkoušenou. Potom můžete jednoduše zadávat obchody v platformě, jako kdybyste obchodovali doopravdy, ale peníze na kontě budou jen virtuální.


Upozornění:
Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 retailovým obchodníkům obchodování binárních opcích. V případě, že chcete binární opce nadále obchodovat, musíte mít účet se statusem profesionální obchodníka na který se tato regulace nevztahuje. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak získat status profesionálního obchodníka a co to obnáší.
Binární opce nejsou propagovány, ani prodávány retailovým obchodníkům z Evropské unie. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Kam dál? (Pokud nesplnujete podmínky)


Neomezený demo účet bez vkladu a závazků

Na webu IQOption.com najdete demo účet pro obchodování binárních opcí. U tohoto brokera nemusíte k vytvoření demo účtu vkládat ani žádné prostředky na reálný účet. Cvičný účet lze založit během 30 vteřin a lze ho využívat na neomezeně dlouhou dobu. V případě, že by se vám zde obchodování zalíbilo, tak můžete obchodovat i s reálnými financemi, minimální vklad je pouhých 10$. V případě, že by vám virtuální peníze došli, tak je možné dvěmi kliknutí tlačítka opět doplnit.

  • Adresa brokera: https://iqoption.com/demo
  • Recenze brokera na BinárníOpce.cz: Číst
  • Minimální vklad: 10 $
  • Minimální vklad na získání demo účtu: 0 $
  • Počet imaginárních žetonů: 10 000 $

Demo účet u brokera ETX Capital

Jedním z brokerů nabízející demo účet je i velmi dobře čechům známý ETX Capital. Ten vám při založení reálného účtu s kapitálem alespon 1 000$ vytvoří i praktickou demo verzi účtu. Na něm si lze pomocí imaginárních prostředků (10 000$) vyzkoušet brokeru platformu, vlastní strategie apod. Jeho platnost bývá na 3-14 dní, dle dohody s vaším manažerem účtu.

  • Adresa brokera: wwww.etxcapital.com
  • Recenze brokera na BinárníOpce.cz: Číst
  • Minimální vklad: 100 $
  • Minimální vklad na získání demo účtu: 1 000 $
  • Počet imaginárních žetonů: 10 000 $

Na co je cvičný účet dobrý a na co ne

Demo účet je bezpochybu skvělá možnost, jak si vyzkoušet obchodování bez rizik. Demo verze vám umožní si vyzkoušet trh na živo, dostanete pocit, že jste právě na tom místě, kde miliony lidí po celém světě obchoduje. Rovněž získáte příležitost si bezplatně vyzkoušet, jak brokera platforma funguje a pracuje. Máte také šanci si zde bez rizika ověřit vaše obchodní pláni, či strategie. To, že se ale na cvičném účtu naučíte ziskově obchodovat ještě neznamená, že se vám bude dařit i s reálným účtem. Obchodování s vlastními penězi je zcela odlišné a jen málo který obchodník se dokáže na demu chovat jako na reálném účtu. Osobně mam lepší zkušenosti s obchodováním reálného kapitálu a to o jakékoliv velikosti, než s imaginárními prostředky. Psychika a uvažování o tom, že obchodujete s něčím na čem vám ani nezáleží totiž na demu nelze nikdy zcela potlačit.

Pozor na „zlé” brokery

Takhle to chodí u solidních brokerů na binární opce s licencí. Takových brokerů je ale na trhu poměrně málo, mnohem více je „zlých” brokerů, kteří mají nastavené nevýhodné podmínky – například nechvalně proslulý VIP Binary má poplatek 30 USD za výběr. Další nesolidní broker Banc de Binary si strhává 7% v případě výběru peněz zpět. A mohli bychom pokračovat dále a dále. Dalšími brokery, které jsme ještě neotestovali a údajně nabízejí demo verze, jsou brokeři 24option a OptionFair, ovšem nejsme si jisti jejich reputací, jelikož je rozporuplná – našli jsme mnoho špatných ohlasů obchodníků. Nedoporučujeme. Naopak solidní brokery, u kterých obchodujeme a kteří mají podmínky pro demo účet nastavené férově, najdete výše – na začátku tohoto článku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.