Menu Zavřeno

IQ Option recenze – zkušenosti a detailní informace

iqoption-recenze

Podívejme se nyní na brokera IQ Option. Jedná se o jednoho ze známějších brokerů, který je licencovaný evropským úřadem CySEC. Broker já proslulý především svým neomezeným demo účtem zdarma, který lze zřídit pomocí několika kliknutí. Požadavky na vytvoření reálného účtu jsou vyloženě minimalistické, jedná se o 10 $ a obchod je možno vytvořit od 1 $.


Upozornění:

Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 retailovým obchodníkům obchodování binárních opcích. V případě, že chcete binární opce nadále obchodovat, musíte mít účet se statusem profesionální obchodníka na který se tato regulace nevztahuje. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak u IQ Option získat status profesionálního obchodníka a co to obnáší.

Binární opce nejsou propagovány, ani prodávány retailovým obchodníkům z Evropské unie. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Kam dál? (Pokud nesplnujete podmínky)


Obchodní platformu používá IQ Option svou vlastní na rozdíl od většiny jeho konkurence. Ta působí velmi příjemným moderním dojmem a pracuje pohotově, žádnou větší odezvu jsem při obchodování zatím nezaznamenal. Návratnost z opcí se pohybuje v rozmezí od *60-91%, v průběhu dne se u některých aktiv mění. IQ Option nyní zvýšil výnosy u klasických a dlouhodobých obchodů, které jsou aktuálně okolo *88% (*V případě úspěšného obchodu). Proto jsme jej posunuli na první místo v žebříčku.

Mezi benefity pro české obchodníky patří:

  • Demo účet zdarma bez nutnosti vkladu
  • Extrémně nízký kapitál nutný k obchodování na reálném účtu
  • Vysoké výnosy z binárních opcích
  • Notifikace České národní banky
Upozornění: U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.
Webové stránky:wwww.iqoption.com 
Provozovatel:Iqoption Europe ltd. (Kypr)
Licence úřadů:CySEC
Minimální obchod:1 USD
Minimální vklad:10 USD
Demo účet:Ano, bez závazku na neomezeně dlouhou dobu
Finanční nástrojeBinární opce High/Low a minutové, Forex a CFD (Kryptoměny)
Pokročilé funkce:Sell (prodej opce zpět)
Obchodní aktiva:Měnové páry, akcie, komodity, akciové indexy, kryptoměny

Demo zcela zdarma, reálný účet od 10$

IQ Option poskytuje 2 rozdílné typy účty, první z nich je demo účet zdarma. Ten mohou obchodníci neomezeně používat, dle svých potřeb, žádný vklad k jeho založení vyžadován není. Na cvičném účtu má každý obchodník 10 000 $ s kterými může libovolně obchodovat. V případě jejich zobchodovaní stačí kliknout na tlačítko opětovného doplnění imaginárních financí.

Reálný účet lze financovat už od 10 $, k vytvoření jednoho obchodu potřebujete alespoň 1 $. Tyto extrémně nízké mikrotransakce dovolují obchodovat tedy komukoliv. Získáním reálného účtu máte možnost také chatovat s ostatními obchodníky na platformě, kteří se zde radí.

Naše zkušenosti a pocity z IQ Option

Od jara 2016 jsme zde začali obchodovat, zpočátku na demo účtu, později na klasickém reálném účtu. Stanovené ceny aktiv nám vždy souhlasili s Metatraderem, nesetkali jsme se s žádnými neodpovídajícími hodnotami a náhlými posuny (manipulacemi). Celkově máme z brokera IQ Option velmi dobrý pocit, líbí se nám obchodní platforma i minimalistické požadavky na obchodování.

U 76% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.