Menu Zavřeno

Ochrana osobních údajů

Na Portálu BinarniOpce,cz respektujeme vaše soukromí a děláme vše proto, aby vaše identita zůstala zcela anonymní. Tato stránka o ochraně osobních údajů vysvětluje, jaké data o našich návštěvnících zpracováváme, proč je potřebujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte práva.

Jaké informace o návštěvnících zpracováváme

Zpracováváme pouze takové informace o našich návštěvnících, které opravdu potřebujeme. Většina informací, které sbíráme potřebujeme z analytických důvodu. Může se tedy jednat o informace o lokalitě odkud naši návštěvníci pochází, typ zařízení, z kterého stránky navštěvují, rozlišení obrazovky a další obdobné informace.

Proč tyto informace zpracováváme

Všechny informace, které zpracováváme nám pomáhají vylepšovat služby pro vás. Informace o lokalitě, ze které web navštěvujete, rozlišení obrazovky a další sbíráme výhradně z analytických důvodu. Tyto údaje potřebujeme, abychom lépe pochopili naše publikum. Díky těmto informacím jsme schopni vytvářet optimalizovaný obsah, který je dostupný ve velmi vysoké kvalitě na většině typech zařízení a rozlišení obrazovek.

Kdo má přístup k těmto informacím?

Žádné třetí strany nemají přístup k vašim osobním datům. Analytické nástroje jako Google Analytics, popř. Statcounter osobní informace jako je např. vaše IP adresa nemají, protože jsme nastavili anonymizaci IP adres.

Jak dlouho data uchováváme?

Shromážděné osobní údaje uchováváme nejkratší možnou dobu. Jako zpracovatelé údajů o našich návštěvnících jsme povinni určit po jak nejdelší dobu budou data námi uchovávána. Stanovili jsme tento časový úsek na 5 let. Po tomto intervalu budou všechny informace o vás a vaší návštěvě našich stránek odstraněny.

Jaká máte práva?

Pokud v jakýkoliv moment si nejste jisti, jaká dáte uchováváme, anebo jak je zpracováváme, máte právo na to si tyto informace od nás vyžádat. V případě, že nesouhlasíte s uloženými informací o vás, můžete nás kontaktovat a my je na vaši žádost upravíme, anebo odstraníme. V takových případech nás prosím kontaktujte na adrese admin@binaniopce.cz