Plus500 Zlato

 

Populární CFD broker, Plus500, nabízí CFD na zlato. Zlato je dnes nejobchodovanějším drahým kovem na světě, který se již nepoužívá jen pro šperky. Má široké uplatnění v zubním lékařství, letectví a hlavně ve výrobě elektroniky. Bohužel, zlato téměř nikdy není recyklováno z elektronických zařízení a vzhledem k tomu, že se ročně vyrábí zhruba jedna miliarda nových mobilních telefonů, existuje velké množství zlata, které se navždy ztratí. Takže, zatímco poptávka po zlatě je relativně stále stejná, nabídka se snižuje (jednoduše, protože ne moc často dochází k objevování nových masivních zlatých dolů). Zlato je často považováno za jedno z nejbezpečnějších uložišt hodnoty, jeho cena je kvotována v trojských uncích.

Plus500 Zlato

Plus500 Zlato – Často kladené otázky (FAQ)

👑 Nabízí Plus500 k obchodování zlato?

Ano, u brokera Plus500 lze spekulovat na vývoj ceny zlata.

💰 Jaké si Plus500 účtuje poplatky při obchodování zlata?

Plus500 je převázně kompenzován za spreadu, tedy při obchodování s ropou z rozdílu mezi nabídkovou a poptávkovou cenou zlata. Ke dni 24.04.2020 si Plus500 účtuje u zlata rozpětí 1,5 (0.09%), což jsou velmi férové podmínky.

⚖️ Jakou finančí páku lze používat při obchodování zlata?

Plus500 umožnuje obchodování ropy s finanční pákou 1:20.

💳 Jaký je minimální vklad u Plus500?

Pokud chcete u Plus500 začít obchodovat zlato, anebo jakékoliv jiné CFD nástroje, můžete začít s minimálním vkladem, který je 2 500 Kč.


U 76,4% účtů retailových investorů došlo ke vzniku finanční ztráty