Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Podmínky používání webu VyberBrokera.cz

Veřejně přístupný internetový server www.vyberbrokera.cz (dále jen Server) obsahuje obecné informace o burzovním obchodování.

Uživatelé přistupují na Server ze své vlastní iniciativy a jsou odpovědni za to, že jejich jednání je v souladu s platnou legislativou, již podléhají.

Upozornění: Veškeré informace umístěné na Serveru týkající se obchodování a investování na finančních trzích jsou určeny výhradně ke studijním účelům. V žádném případě neslouží jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel Serveru ani jednotliví autoři obsahu nejsou registrovanými brokery, investičními poradci ani makléři. Při tvorbě obsahu na Serveru se nepostupovalo podle požadavků zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu ve znění pozdějších předpisů, která popisují analýzu investičních příležitostí a investiční doporučení. Na stránkách mohou být zmiňovány konkrétní finanční produkty, ovšem vždy jen za účelem studia obchodování na finančních trzích. Provozovatel není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Server neobsahuje individualizované finanční poradenství, pouze obecné studijní texty, proto webové stránky Serveru nezohledňují zvláštní investiční cíle, finanční situaci anebo konkrétní požadavky jednotlivých Uživatelů. Provozovatel popírá veškerou zodpovědnost za přímou, nepřímou, náhodnou, následnou, represivní, zvláštní nebo jinou škodu, ušlé příležitosti, ušlý zisk anebo jakoukoli jinou ztrátu anebo škody.

Obchodování Forexu a CFD nástrojů je vysoce riskantní, vždy obchodujte jen s prostředky, které si můžete dovolit ztratit.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah webových stránek patřících třetím subjektům, které je možné navštívit prostřednictvím Serveru.

Na Serveru jsou umístěny běžné reklamní prvky ve formě hypertextových odkazů, log nebo reklamních bannerů. Mohou být umístěny v záhlaví webu, v patičce webu, v postranních menu nebo ve článcích. Kliknutí na reklamní prvek nemá na cenu či kvalitu služeb pro koncového uživatele žádný vliv ani neumožňuje Provozovateli identifikaci osobních údajů zákazníka.

Recenze a hodnocení brokerských společností jsou vyjádřením subjektivních osobních názorů autorů. Mohou však také obsahovat reklamní prvky. V ojedinělých případech, kdy v komentářích výslovně požádáte o zveřejnění vaší emailové adresy, můžeme tak učinit, aby vás ostatní návštěvnici webu měli šanci kontaktovat (např. pokud máte nějaké problémy s brokerem, apod.). V takovém případě neručíme za to kdo, ani jaká pošta vám do emailové schránky přijde. Jakmile budete chtít, abychom Váš email opět z diskuze odstranili, aby tento udaj nebyl veřejný, můžete požádat správce portálu na emailu admin@vyberbrokera.cz, který vaši emailovou adresu z webu na vaše přání neprodelně odstraní.

V případě že by nějaký návštěvník webu chtěl tento email použít a kontaktovat danou osobu, budte prosím obezřetní, nedokážeme Vám ručit za úmysly ani účely této osoby.

Server nepoužívá skrytou reklamu, vyskakovací okna, automaticky spouštěná videa či jiné problematické typy reklamy.

Tyto podmínky jsou platné až do jejich odvolání.

Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, opusťte Server a nadále jej nepoužívejte.