Recenze Admiral Markets

Admiral Markets – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 200 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano, časove omezené
Regulace ASIC, CySEC, FCA
EUR/USD Spread 1.4 *
Účty vedeny v CHF, CZK, EUR, GBP, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Hedging

AdmiralMarkets.cz je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity, dluhopisy a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná regulačním úřadem CySEC a FCA, může tak legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Admiral Markets přesměrovává české klienty automaticky na domenu admiralmarkets.cz, která je regulována právě britským regulačním úřadem FCA. V horním menu si však lze změnit i regulaci na CySEC, stránky jsou zde pak ale pouze v angličtině (ochrana klientů je u obou regulací podobná, takže to nic moc nemění). Minimální vklad je u brokera stanoven na $200.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Admiral Markets Obchodní platforma

Admiral Markets nabízí svým klientům celkem 2 obchodní platformy – MT4, MT5. Obě platformy jsou mezi obchodníky velmi populární a poslouží velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. Jak, MT4, tak i MT5 podporují automatické obchodní systémy (EAs). Obchodovat s nimi lze bud rovnou z webového prohlížeče, anebo si je možné platformy stáhnout do počítače, či mobilního zařízení.

Admiral Markets poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Admiral Markets si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Admiral Markets. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Admiral Markets spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
Admiral Markets*1.42.02.02.1
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 28.09.2019 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Admiral Markets Recenze

Admiral Markets musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu FCA. Broker nabízí cekem 3 obchodní platformy a časově omezený demo účet zdarma. Nabídka aktiv je zde velmi příjemná a to hlavně co se týče CFD na akcie. Zde je totiž dostupných přes 3 000 amerických a evropských titulů. Webové stránky jsou v češtině, některé části ovšem nejsou přeložené a tak sem tam naleznete na stránkách i anglické texty ke kterým minimální znalosti angličtiny rozhodně potřebujete.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Admiral Markets obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.