Recenze ALB.com

ALB.com – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 200 $
Jazyk Angličtina
Mobilní aplikace Ne
Platforma cTrader, MT4, MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace MFSA
EUR/USD Spread 1.5 *
Účty vedeny v EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard)
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

ALB.com.com je CFD broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná na Maltě regulačním úřadem MFSA, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera ALB.com stanoven na $200.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


ALB.com – obchodní platformy

ALB.com nabízí svým klientům celkem 3 obchodní platformy – MT4, MT5 a cTrader. Každou platformu lze stáhnout do počítače, anebo lze obchodovat rovnou z webového prohlížeče. Jak, MT4, tak i MT5 navíc podporují i automatické obchodní systémy (EAs).

ALB.com poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i ALB.com si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti ALB.com. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši ALB.com spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
ALB.com* 1.4 2.0 2.0 2.1
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

*Spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 25.10.2019 v 22:10 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí ALB.com Recenze

Broker ALB.com musí dodržovat regulační směrnice finančního úřadu MFSA. Broker nabízí celkem 3 obchodní platformy a časově omezený demo účet zdarma. Počet dostupných aktiv na platformě není nikterak závratný, základní nabídku zde ale nalezneme. Spready, které si broker účtuje jsou lehce podprůměrné pro forexový trh. Stránky brokery jsou dostupné i v češtině. Kvalita překladu je ovšem otřesná. Překlady bud chybí a když už ne, tak vypadají, jako kdyby byli z překladače.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera ALB.com obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.