Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze CapitalPanda

CapitalPanda – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 3.0 *
Účty vedeny v USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Trailing Stop Loss

CapitalPanda.com je CFD broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy a komodity. CapitalPanda je obchodní značka společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd, která je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera CapitalPanda stanoven na $100 při financování obchodního účtu pomocí kreditní/debetní karty, při vkladu pomocí bankovního převodu je minimální vklad $250. Výběr u brokera není možný uskutečnit pomocí kreditní/debetní karty, ale pouze pomocí bankovního převodu, minimální částka která lze vybrat je $250.

Stránky brokera jsou pochopitelně k dispozici v angličtině, našince ale potěší i jazykové mutace, přeložené do češtiny a slovenštiny. Překlady jsou velmi profesionální a dávají tak možnost začít s tradingem i těm, kteří anglicky neumí. Kromě toho lze web zobrazit také v pěti dalších evropských jazycích.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


CapitalPanda – Obchodní platformy

CapitalPanda nabízí svým klientům moderní platformu MT5. Tato platforma, je mezi obchodníky trochu méně populární než MT4, i tak ale poslouží velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. Platforma MT5 podporuje automatické obchodní systémy (EAs). Obchodovat s ní lze bud rovnou z webového prohlížeče, anebo si je možné platformu stáhnout do počítače, či mobilního zařízení.

CapitalPanda poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i CapitalPanda si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti CapitalPanda. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši CapitalPanda spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
CapitalPanda* 3.0 7.0 7.0 10.0

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 29.09.2020 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí CapitalPanda Recenze

CapitalPanda musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí obchodní platformu MT5, časově neomezený demo účet zdarma a webové stránky v češtině. Nabídka aktiv je zde velmi slušná, naleznete zde přes 60 měnových párů, indexy, komodity (měkké komodity,  drahé kovy, těžké kovy) a několik stovek akcií (skládají se z amerických, asijských a evropských akcií). Co se týče poplatků, ty jsou v porovnání s populárními konkurenčními CFD brokery i několikanásobné a to jak na hlavních, tak i vedlejších měnových párech. Zajímavé je taky, že minimální výběr je možný u brokera pouze nad částkou 250 USD, nižší výběry broker nezpracovává.

Naše hodnocení

 

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera CapitalPanda obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.

3 komentáře

  • Dobrý den,
    z počátku byl přístup a komunikace velmi příjemná, pak jsem zjistil, že mají cca 2x vysoké poplatky než konkurence. Proto jsem provedl výběr části vkladu a přemýšlel, co dá. Potom mi volal vedoucí mého obchodníka, a bylo vše jasné. Tak arogantní jednání doprovázené urážkami rozhodlo. Od tohoto obchodníka odcházím. PS: mažou negativní komentáře na svých profilech

  • Poplatky jsou větší, ale zatím, na co jsme sáhli, to vyšlo. Zkusím se zeptat, jestli nepůjde poplatky snížit, uvidíme.

  • Bohužel se jedná spise o horšího brokera, který používá dost manipulativní techniky, aby vas nalákal na CFD, kde ovšem jejich odhady nebývají nejpřesnější. U mě to byla ztráta 8procent vkladu.