Recenze City Index

City Index – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Angličtina
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace FCA
EUR/USD Spread 0.8 *
Účty vedeny v EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Paypal
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Garantovaný stop loss

Cityindex.co.uk je CFD broker, který nabízí k obchodování CFD na forexové páry, akcie, indexy, komodity, dluhopisy, opce a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná britským regulačním úřadem FCA, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera City Index stanoven na $100.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


City Index – Obchodní platformy

City Index nabízí svým klientům celkem 2 obchodní platformy – MT4 a AT Pro. MT4 je mezi obchodníky velmi populární platformou, kterou lze používat velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů (nabízí totiž nespočet technických indikátorů, grafických nástrojů atd). Tato platforma navíc podporuje také automatické obchodní systémy (EAs). Platforma AT Pro je z dílny brokera City Index a je určena pro zkušené obchodníky. Ti zde mohou vytvářet obchodní šablony, používat přes 100 indikátorů, back testovat různé strategie, anebo využívat obchodní signály platformy.

City Index poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i City Index si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti City Index. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši City Index spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
City Index* 0.8 0.7 1.7 0.7
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

*Aktuální spready. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 24.12.2019 v 16:45 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí City Index Recenze

City Index musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu FCA. Broker nabízí celkem 2 obchodní platformy a časově omezený demo účet zdarma. Nabídka aktiv je zde velmi příjemná a to hlavně co se týče CFD na akcie. Zde je totiž dostupných přes 4 500 titulů akcií z celého světa. Spready, které si City Index na měnových párech účtuje jsou velmi solidní. Webové stránky jsou dostupné v angličtině a několika dalších světových jazycích, češtinu bohužel City Index nepodporuje.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera City Index obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.