Recenze easyMarkets

easyMarkets – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Angličtina
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.4 *
Účty vedeny v AUD, CAD, CHF, CZK, EUR, GBP, JPY, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Maestro, Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Zastavení změny kurzu
  • Zpětné zrušení obchodů
  • Garantovaný stop loss
  • Automatické Obchodování (EAs)

easyMarkets.com je CFD broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera easyMarkets stanoven na $100.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


easyMarkets Obchodní platforma

easyMarkets nabízí svým klientům celkem 2 obchodní platformy – MT4 a easyMarkets. Platforma MT4 je mezi obchodníky velmi populární a poslouží velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. MT4 podporuje také automatické obchodní systémy (EAs). Platforma přímo z dílny brokera nazývaná easyMarkets má ovšem také mezi své výhody, mezi ne patří například: Zpětné zrušení obchodů, garantovaný stop loss zdarma, anebo zastavení změny kurzu. Obě obchodní platformy poskytují přístup k přibližně 200 podkladovým aktivům.

easyMarkets poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i easyMarkets si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti easyMarkets. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši easyMarkets spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
easyMarkets* 1.4 2.0 2.0 2.1
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 06.10.2019 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí easyMarkets Recenze

easyMarkets musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí cekem 2 obchodní platformy, z toho jednu ze své vlastní dílny, která nabízí zajímavé funkce navíc. Nabídka aktiv je solidní, všechny nejzákladnější aktiva u brokera nalezneme. Podporu češtiny broker neposkytuje, znalost angličtiny je tedy nutností.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera easyMarkets obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.