Recenze eTrader.eu

eTrader.eu – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano, časove omezené
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 3.0 *
Účty vedeny v USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

eTrader.eu je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, komodity a indexy. eTrader patří pod skupinu Goldenburg Group Ltd, tato společnost je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC. Díky této regulaci může broker legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Typický spread pro měnový pár EUR/USD je 3.0 pipy*, minimální vklad je u eTrader stanoven na $100. Stránky brokera jsou dostupné v 10 jazycích, dva z nich jsou čeština a slovenština.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


eTrader Obchodní platforma

eTrader umožnuje obchodníkům používat poměrně známou obchodní platformu MetaTrader 5. Tato platforma nabízí 21 časových rámců a až 79 analytických nástrojů. MT5 lze stáhnout zdarma do jakéhokoliv počítače, anebo mobilního zařízení. Přístup k platformě je ale také možné i z klasického webového prohlížeče.

eTrader poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i eTrader si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti eTrader. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši eTrader spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
eTrader* 3.0 3.0 3.0 4.0

*Data o výši spreadu byla odebrána 26.06.2019 v 17:31 GMT z webové stránky brokera. Jedná se o typický spread u společnosti eTrader.**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí eTrader Recenze

eTrader musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker má lehce vyšší poplatky (spready), ale ne nijak výrazněji. Minimální vklad je zde stanoven na pouhých 100 dolarů, tato částka platí ale pouze při vkladu kartou. Při použití bankovního převodu je min. vklad 250 dolarů.

Počet dostupných aktiv u brokera je slušný, dokonce v nabídce naleznete i pár zajímavých akciových titulů pro různé země EU. Bohužel zde ale nejsou žádná CFD na kryptoměny, osobně bych ocenil kdyby zde byl k obchodování alespon Bitcoin. Další věc která se mi u brokera eTrader nezamlouvá je že minimální hodnota výběru je stanovena na 250 dolarů a že lze pro výběry použít pouze bankovní převod. Kreditní ani debetní karty k výběru použít totiž nelze.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera eTrader obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.

 

2 komentáře

  • Vklad není tak likvidující a spready mají průměrné. Hlavně, že vyplácejí, to moc brokerů nedělá.

  • Výhoda je platforma MT5 a podpora v češtině, škoda pouze dema jen na 30 dní.