Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze eXcentral

eXcentral – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 250 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT4
Sociální obchodování Ne
Demo N/A
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 2.5 *
Účty vedeny v EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

Aktualizace ke dni 13.02.2020 – Dle officiálních stránek excentral.eu, broker již nepříjmá klienty z České Republiky. Doporučujeme se tedy vrátit do našeho srovnávače brokerů.

eu.eXcentral.com je CFD broker, který nabízí k obchodování CFD na forexové páry, akcie, indexy, komodity, kryptoměny a ETFs. eXcentral, je provozovaný společností Mount Nico Corp Ltd a podléhá regulaci CySEC (licence 226/14), tato společnost je rovněz vlastníkem ČNB a NBS notifikace. Broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera eXcentral stanoven na $250. Stránky brokera jsou dostupné i v českém jazyce.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


eXcentral – Obchodní platformy

eXcentral nabízí svým klientům obchodní platformu MT4. Tato platforma je mezi obchodníky velmi populární a poslouží velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. Platforma MT4 podporuje také automatické obchodní systémy (EAs). MT4 lze používat bud rovnou z webového prohlížeče, anebo si je možné platformu stáhnout do počítače, či mobilního zařízení.

eXcentral poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i eXcentral si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti eXcentral. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši eXcentral spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
eXcentral* 2.5 2.8 2.8 N/A

*Orientační spready účtované u klasického účtu. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 31.10.2019 v 12:00 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí eXcentral Recenze

eXcentral musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker si účtuje poměrně velmi vysoké poplatky (spready). Lepší podmínky má až VIP účet u kterého je spread na měnovém páru EUR/USD 0.8 pipů, bohužel ale na stránkách brokera nejsou informace o tom, jak je možné tento typ účtu získat. Broker nabízí populární obchodní platformu MT4. Zda-li je dostupný u brokera také demo účet nám není známo, protože na stránkách o demo účtu není žádná zmínka. Počet dostupných aktiv k obchodování na platformě je slušný, k nalezení jich je zde něco kolem 300.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera eXcentral obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.