Recenze FXGlobe

FXGlobe – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 250 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT4
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.8 *
Účty vedeny v USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

FXGlobe.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na indexy, akcie, komodity a kryptoměny. FXGlobe Ltd je společnost licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $250. Stránky brokera jsou dostupné v 11 jazycích, jedním z nich je i čeština.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


FXGlobe Obchodní platforma

FXGlobe nabízí k obchodování populární obchodní platformu – MT4. MT4 je na trhu již přes 15 let, jedná se o jednu z nejpopulárnějších obchodních platforem na trhu vůbec. Tato platforma lze používat nejen k ručnímu uzavírání obchodů, ale také k analyzování trhu, anebo k automatickému obchodování. MT4 lze stáhnout bezpatně do počítače, anebo lze používat MT4 WebTrader platformu, která funguje i ve webovém prohlížeči. Skrze tuto platformu broker poskytuje přístup k obchodování celkem 92 obchodních instrumentů.

FXGlobe poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i FXGlobe si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti FXGlobe. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši FXGlobe spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
FXGlobe*1.81.92.14.9
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Data o spreadu byla odebrána ze stránky brokera dne 22.06.2019 v 10:25 pro standardní účet.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí FXGlobe Recenze

FXGlobe musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí slušné spready na většinu podkladových aktiv a demo účet zdarma. Nabídka CFD aktiv je ale velmi strohá a chybí zde např. spoustu akcií na velké firmy jako je Tesla (TSLA), Vodafone (VOD-L) a další.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera FXGlobe obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.