Recenze FxPro

FxPro – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 500 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma cTrader, MT4, MT5, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano, časove omezené
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.6 *
Účty vedeny v AUD, CHF, EUR, GBP, JPY, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Maestro, Netteler, Paypal, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

FxPro.com je CFD poskytovatel, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy a komodity. FxPro patří pod skupinu FXPRO Financial Services Ltd, tato společnost je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC. Díky této regulaci může broker legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. V době měření si broker účtoval spread na měnovém páru EUR/USD – 1.6 pipů*, minimální vklad je u FxPro stanoven na $500. Stránky brokera jsou dostupné ve 32 jazycích, jedním z nich je i čeština.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


FxPro Obchodní platforma

FxPro umožnuje obchodníkům používat celkem 4 obchodní platformy; MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader a FxPro Edge. Všechny obchodní platformy jsou dostupné z webového prohlížeče. MT4, MT5 a cTrader si lze rovněž stáhnout i přímo do počítače. Skrze sví obchodní platformy broker FxPro poskytuje přístup k přibližně 200 obchodním aktivům.

FxPro poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i FxPro si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti FxPro. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši FxPro spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
FxPro*1.61.31.81.8
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Data o výši spreadu byla odebrána 24.06.2019 v 15:32 GMT z obchodní platformy, anebo webové stránky brokera.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí FxPro Recenze

FxPro musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker má poměrně slušné poplatky (spready) a nabízí svým obchodním celkem 4 populární platformy. Bohužel zde ale nejsou CFD na kryptoměny (ani třeba jen na Bitcoin) a minimální vklad je trochu větší, než běžně bývá.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera FxPro obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.