Recenze Globtrex

Globtrex – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT5, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 30 *
Účty vedeny v CZK, EUR, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Maestro
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Online webináře

Globtrex.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity, burzovní bondy a kryptoměny. Jedná se o dceřinou společnost Coverdeal Holdings Limited, což je společnost, která je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $100.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Globtrex Obchodní platforma

Globtrex nabízí k obchodování dvě obchodní platformy: MT5 a Globtrex Trader. MT5 pochází stejně jako jeho slavný předchůdce MT4 z dílny firmy Metaquotes.  Obě obchodní platformy lze používat z webového prohlížece, anebo mobilního zařízení.

Globtrex poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Globtrex si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Globtrex. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Globtrex spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
Globtrex*30.030.030.040.0
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 03.10.2019 v 11:00 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Globtrex Recenze

Globtrex musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí demo účet, MT5 a podporu češtiny. Každý den v 10:00, 14:00, 20:00 rovněž Globtrex pořádá online webináře (aktuálně na základy používání MT5). Na stránce o poplatcích jsme ale našli výši poplatků (spreadu), které si broker účtuje a ty jsou opravdu vysoké v porovnání s konkurencí. Jedná se o 30 az 40 pipů na hlavní měnové páry. (viz. tabulka výše).

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Globtrex obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.