Recenze HYCM

HYCM – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT4, MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano, časove omezené
Regulace CySEC, FCA
EUR/USD Spread 1.8 *
Účty vedeny v EUR, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

HYCM.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, komodity a indexy. HYCM (Europe) Ltd je společnost licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální spread je pro měnový pár EUR/USD – 1.8 pipy*, minimální vklad je pak stanoven na $100. Stránky brokera jsou dostupné v 13 jazycích, jedním z nich je i čeština.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


HYCM Obchodní platforma

HYCM umožnuje obchodníkům používat dvě populární obchodní platformy; MT4 a MT5. Tyto dvě platformy nejsou nikterak složité na používání, orientace v nich je velmi snadná. Používají se tedy nejen na uzavírání obchodů, ale také na analyzování trhu, anebo k automatickému obchodování. Každá platforma umožnuje HYCM klientům obchodovat jiný počet obchodních instrumentů. Zatímco na MT4 je dostupných 100 aktiv, tak na MT5 je jich k obchodování něco málo přes 300.

HYCM poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i HYCM si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti HYCM. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši HYCM spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
HYCM*1.82.32.52.5
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Minimální spread pro fixní účet. Data o spreadu byla odebrána ze stránky brokera dne 01.07.2019 v 12:40.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí HYCM Recenze

HYCM musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí celkem slušný počet CFD a dvě populární obchodní platformy – MT4 a MT5. Minimální vklad je nízký a to pouze 100 dolarů, demo účet je také zdarma dostupný, ale bohužel pouze na 14 dní.

Co mě trochu u HYCM mrzí je, že nemají na stránkách aktuální live spready, anebo alespoň průměrně hodnoty spreadu. Obávám se totiž, že pokud jsou minimální spready takové jako jsou, tak že reálné budou ještě výrazně větší.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera HYCM obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.