Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze Libertex

Libertex – Poplatky, nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 10 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread N/A
Účty vedeny v AUD, CAD, EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill

Libertex.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na indexy, akcie, komodity, ETFs a kryptoměny. Společnost je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR, Slovenska a dalších evropských států. Minimální vklad je stanoven na pouhých $10. Stránky brokera jsou dostupné i v českém jazyce.


Upozornění:Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Libertex poplatky (spready)

Na rozdíl od většiny CFD brokerů si Libertex neúčtuje spread, nýbrž komisní poplatek za otevření obchodních pozic. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Libertex.

Aktivum EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Libertex* 0.0045% 0.0065% 0.0048% 0.0074%

*Data byla odebrána z webové platformy brokera dne 18.06.2019 v 12:52.

Shrnutí Libertex Recenze

Libertex musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC (Číslo licence 164/12). Broker nabízí svou vlastní obchodní platformu, která vypadá moderně a její ovládání je v zásadě jednoduché. Libertex však bohužel nemá nemá v nabídce tolik dostupných aktiv jako třeba Plus500. Na druhou stranu, je zde ale celkem slušný počet počet kryptoměnových párů (CFD). Poplatky jsou solidní a srovnatelné s konkurencí na trhu.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Libertex obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.