Recenze MARKETSX

MARKETSX – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Angličtina
Mobilní aplikace Ano
Platforma Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace ASIC, CySEC, FCA
EUR/USD Spread 0.5 *
Účty vedeny v AUD, CZK, EUR, GBP, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Paypal, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Cenová upozornění
  • Věřejně obchodovaná společnost (akcie)

MARKETSX.com je CFD broker, který nabízí k CFD na forex, akcie, indexy, komodity, kryptoměny, dluhopisy a ETF. Tato společnost je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera MARKETSX stanoven na $100, vedení obchodního účtu je rovněž možné v českých korunách. Stránky jsou dostupná v několika světových jazycích, čeština ale bohužel mezi nimi není.

Poznámka: MARKETSX je nové obchodní jméno brokerské společnosti Markets


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


MARKETSX – Obchodní platforma

MARKETSX nabízí svým klientům přístup ke své vlastní obchodní platformě na které lze obchodovat přes 2 200 obchodních aktiv. Obchodní platforma společnosti se dá používat nejen na otevírání a uzavírání obchodů, ale i na technickou a fundamentální analýzu. Co se týče fundamentální analýze, tak při rozkliknutí konkrétního aktiva můžete zavítat do sekce „news events“, kde jsou podrobně rozepsány události, které by mohli ovlivnit cenu aktiva o které se zajímáte. Pokud se domníváte, že je nějaká z těchto novinek velmi důležitá, můžete si zapnout e-mailové upozornění, které Vám dají vědět než tato událost nastane (kolik hodin/dnů předem chcete být upozorněni si zvolíte v platformě).

K technické analýze MARKETSX nabízí přibližně 50 nastavitelných indikátorů spolu s několika nástroji na vyznačování trendů, svislých a vodorovných čar atd. V možnostech nastavení grafu lze zvolit z celkem 10 různých časových rámců, které mohou být 1 minuta až 1 měsíc.

MARKETSX poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i MARKETSX si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti MARKETSX. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši MARKETSX spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
MARKETSX* 0.5 0.7 0.9 0.7

*Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 02.12.2019 v 23:15 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí MARKETSX Recenze

MARKETSX musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí svou obchodní platformu, která nabízí šikovné prostředí pro analýzu trhů a uzavírání obchodů. Nabídka aktiv je zde velmi pestrá, nalezneme zde přes 2 200 obchodovatelných aktiv. Spready uvedené na stránkách brokera jsou velmi nízké. Broker pro české obchodníky nenabízí podporu češtiny, je tedy zapotřebí alespoň základní znalost angličtiny, anebo jiného světového jazyka.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera MARKETSX obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.