Recenze Naga Markets

Naga Markets – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 1 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma Vlastní
Sociální obchodování Ano
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.2 *
Účty vedeny v EUR, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Cenová upozornění

Naga.com je sociální platforma, kde investoři a obchodníci všech urovní mohou obchodovat forex a CFD na akcie, indexy, ETF a kryptoměny. Broker nemá nastavený žádný minimální vklad, je tedy možné obchodovat i třeba s 1 dolarem, demo účet lze na platformě otevřít bezplatně. Spready jsou velmi dobré na kryptoměny, u ostatních typů aktiv už ale bohužel tak atraktivní nejsou. Společnost NagaMarkets je pod dohledem regulačního úřadu CySEC.


Upozornění:Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


NagaTrader obchodní platforma

Obchodní platforma brokera vypadá velmi dobře, moderně, čistě, jednoduše. Podle mě vypadá platforma ještě lépe, než ta co má největší konkurent společnosti NagaMarkets, etoro. K rozhodnutí, jaké obchodníky chcete sledovat můžete použít žebříček nejúspěšnějších investorů na platformě. Bohužel na rozdíl od etora, NagaMarkets nemá tolik obchodníků, a tak výběr není takový. Hlavní kategorie aktiv, které jsou na platformě k nalezení jsem již zmiňoval, co jsem ale vynechal je fakt, že je možné u brokera obchodovat i herní aktiva. Takže pokud jste e-sport fanoušek, určitě oceníte, že právě zde můžete obchodovat CS:GO skiny jako je AK 47 Redline, AWP Fever Dream a další. Platforma NagaTrader je přelozená i do češtiny, kvalita překladu ovšem pokulhává a já jsem se tedy rozhodl radši používat anglickou verzi platformy.

NagaMarkets Spready

Abyste získali představu, jak velké spready broker má, tak jsem vytvořil následující tabulku. V ní naleznete výši Naga Markets spread poplatků v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
Naga Markets*1.21.31.61.3
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Průměrný spread u brokera. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera 24.09.2019 v 15:25 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.
Mějte prosím na paměti, že spready, které jsou v tabulce uvedeny jsou aktuální ke dni testování brokera, tedy konkrétně k 24.09.2019. Spready se s největší pravděpodobností budou pohybovat kolem těchto hodnot i v jiný čas, nelze to však zaručit.

Shrnutí Naga Markets Recenze

Naga Markets musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí dvě svou vlastní sociální obchodní platformu, kde je možné sledovat a kopírovat jiné obchodníky.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Naga Markets obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.