Recenze Pepperstone

Pepperstone – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 200 $
Jazyk Angličtina
Mobilní aplikace Ano
Platforma cTrader, MT4, MT5
Sociální obchodování Ano
Demo Ano, časove omezené
Regulace FCA
EUR/USD Spread 1.16 *
Účty vedeny v CHF, EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Hedging
  • Skalpování

Pepperstone.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná regulačním úřadem FCA, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $200.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Pepperstone Obchodní platforma

Pepperstone nabízí svým klientům celkem 3 obchodní platformy – MT4, MT5 a cTrader. U brokera je rovněž také možnost kopírovat obchody ostatních obchodníků brokera na populární sociální platformě ZuluTrade. Celkem je zde možné obchodovat kolem stovky obchodních aktiv.

Pepperstone poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Pepperstone si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Pepperstone. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Pepperstone spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Pepperstone* 1.16 1.25 1.49 1.27
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 03.10.2019 v 17:30 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Pepperstone Recenze

Pepperstone musí dodržovat přísné regulační směrnice prestižního regulačního úřadu FCA. Broker účtuje férové spready a nabízí velké množství obchodních platforem na kterých obchodníci brokera mohou obchodovat. Jediné, co nám u brokera schází je podpora češtiny a větší nabídka CFD na akcie.  Aktuálně jsou zde totiž dostupné pouze americké akcie (limitováno na 60 největších amerických společností), evropské akcie zde bohužel žádné nenajdete.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Pepperstone obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.