Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze Profitlevel

Profitlevel – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano, časove omezené
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 3.0 *
Účty vedeny v USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod

Profitlevel.com je STP broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy a komodity, společnost rovněž umožnuje přímý nákup akcií (ne přes CFD). Profitlevel je obchodní jméno společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd, tato firma je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera Profitlevel stanoven na $100 při vkladu kartou, výběry jsou možne pouze bankovním převodem.

Velkou výhodou je fakt, že web brokera je k dispozici kromě angličtiny i v českém a slovenském jazyce, žádná jazyková znalost tedy pro trading není nutná. Kromě toho nabízí Profitlevel i překlady do maďarštiny, chorvatštiny, slovinštiny a řečtiny.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Profitlevel – Obchodní platformy

Profitlevel nabízí svým klientům pouze obchodní platformu MT5, žádnou jinou používat nemůžete. Tato platforma je vůbec tou nejrozšířenější a nejpoužívanější na světě. Slouží velmi dobře nejen k otevírání a uzavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. MT5 podporuje také automatické obchodní systémy (EAs). Co se samotných obchodovatelných aktiv týče, broker nabízí něco málo přes 60 měnových párů, pár stovek akcií z EU, UK a US (k přimému nákupu), CFD na několik stovek akcií (evropské (včetne 6 českých jako je CEZ, nebo Kofola), asijské, evropské a americké), 16 indexů (CFD) a necelé dvě desítky komodit (ropa, cukr, zlato, stříbro…) (rovněž CFD).

Profitlevel poplatky (spready

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Profitlevel si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Profitlevel. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Profitlevel spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Profitlevel* 3.0 3.0 3.0 4.0

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 04.07.2020 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Profitlevel Recenze

Profitlevel musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí moderní platformu MT5 a časově omezený demo účet zdarma (na 30 dní). Broker nabízí mnoho jazykových variant – mezi nimi je i Slovinština. Nabídka aktiv je zde velmi příjemná a to hlavně co se týče CFD na akcie (je zde například i pár českých akcií). Webové stránky jsou v češtině, některé části ovšem nejsou přeložené a jsou stále v angličtině, naštěstí ale nenarušují porozumění nabídce brokera.

Minimální vklad je u brokera 100 dolaru při vkladu kartou, anebo 250 dolarů při vkladu bankovním převodem. Bohužel při výběru je možné použít pouze bankovní převod a minimální částka kterou lze u společnosti vybrat je 250 dolarů. Poplatky (spready), které si Profitlevel účtuje při vytváření obchodů (viz např. spready na populární měnové páry výše). jsou v porovnání s konkurencí značné.

Naše hodnocení

 

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Profitlevel obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.