Recenze Stratton Markets

Stratton Markets – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 250 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT4, Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 3.0 *
Účty vedeny v CHF, EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

StrattonMarkets.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na indexy, akcie, komodity a kryptoměny. Jedná se o dceřinou společnost F1Markets Limited, což je společnost, která je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $250. Stránky brokera jsou dostupné i v českém jazyce.


Upozornění:Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Stratton Markets Obchodní platforma

Stratton Markets nabízí k obchodování dvě obchodní platformy – MT4 a Stratton Trader. MT4 je na trhu již přes 15 let, jedná se o jednu z nejpopulárnějších obchodních platforem na trhu vůbec. Tato platforma lze používat nejen k ručnímu uzavírání obchodů, ale také k analyzování trhu, anebo k automatickému obchodování. MT4 lze stáhnout bezpatně do počítače, anebo lze používat MT4 WebTrader platformu, která funguje i ve webovém prohlížeči.

Stratton Markets poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Stratton Markets si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti AGMMarkets. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Stratton Markets spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěmi populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Stratton Markets* 3.0 3.0 4.0 4.0
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

*Data o spreadu byla odebrána z obchodní platformy brokera 26.06.2019 v 15:25 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Stratton Markets Recenze

Stratton Markets musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí dvě obchodní platformy, jedna z toho je velmi dobře znamé obchodní prostředí MetaTraderu 4. Spready, které si Stratton Markets účtuje jsou přinejlepším průměrné v porovnání s konkurencí v oboru.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Stratton Markets obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.

4 komentáře

  • Dobry deň môžte sa mi ozvať? Tiež som s nimi obchodovala.

  • Také jsem s nimi obchodoval bohužel mám negativní zkušenost zlákáni vás na pěkně výnosy že když se. Budu řídit jejími pokyny nemůžu přijít o peníze bohužel podle nich jsem musel mít na úctě aspoň 1000 dolarů ze začátku to bylo dobré ale zhruba po 3mesicich se mi obchody uzavíraly v minusech plus jejich poplatky.a když jsem přišel o vloženy kapitál a dotyčné jsem kontaktoval tak se mi do teď a už je to půl roku nikdo. Neozval

    • Dobrý den,
      To je zvláštní, že po Vás chtěli, abyste měl na účtu alespoň 1 000 dolarů, jako minimální vklad totiž uvádí 250 dolarů. Je mi líto, že máte s brokerem špatnou zkušenost. Díky za komentář pro ostatní čtenáře.