Recenze Trade360

Trade360 – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 450 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma MT5, Vlastní
Sociální obchodování Ano
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 3.0 *
Účty vedeny v EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
 • Automatické Obchodování (EAs)
 • Obchodní signály

Trade360.com je CFD broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity a ETFs. Trade360 je obchodní jméno společnosti Crowd Tech Ltd, tato společnost je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera Trade360 stanoven na $450.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Trade360 – Obchodní platformy

Trade360 nabízí svým klientům celkem 2 obchodní platformy – MT5 a CrowdTrading. Zatímco MT5 je dostupný pouze pro obchodníky co mají alespon standardní účet (od vkladu 1 000 dolarů), CrowdTrading je dostupný pro všechny typy účtů. CrowdTrading je klasická sociální platforma, která umožnuje sledovat a kopírovat jiné obchodníky. V případě, že byste obchodovali na MT5, můžete používat i automatické obchodní systémy (EAs).

Trade360 poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Trade360 si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Trade360. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Trade360 spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Trade360* 3.0 4.0 5.0 4.0
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7

* Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 15.09.2020 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

 

Trade360 – 5 typů obchodních účtů

Broker trade 360 nabízí 5 typů obchodních účtů. Typ s nejmenším nutným vkladem (tzv. mini) je možne otevřít od vkladu 450 USD a nabízí přístup k obchodním signálům a 24/5 zákaznické podpoře. Další typy účtů, které jsou od vyšších minimálních vkladů nabízí osobní push a SMS oznámení, Exkluzivní informace z trhu a přístup k MT5. Zajímavé je, že Trade360 má pro české obchodníky minimální vklad stanoveny na 450 dolarech, pro lidi z jiných zemí je to ale pouze 250 USD (stačí si přepnout jazyk na EN a přesvědčíte se sami)

Shrnutí Trade360 Recenze

Trade360 musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí celkem 5 typů obchodních účtů, v zásadě se ale pouze liší mini účet od standardního v tom, že na standardním účtu můžete také používat MT5, ostatní typy účtů jsou pak už totožné. Broker Trade360 nabízí stránky v češtině, jedná se ovšem o automatické překlady z překladače, s trochou fantazie jim ale lze porozumnět. Společnost si v porovnání s jinými CFD brokery (a to i včetne těch, co nabízí sociální obchodování) účtuje velmi vysoké poplatky. Zdali obchodní signály, které společnost nabízí jsou alespon z části úspěšné jsme netestovali.

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Trade360 obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.

8 komentářů

 • Šmejdi. Chtěli ode mě, abych si bral půjčky a když jsem už nemohl, tak zázračně obchod spadl. Jo a to ten rádoby makléř na mě řval abych do toho šel a vyhrozoval. Uz nikdy ..

 • Tak jsem si ze zájmu založil účet na TRADE360. Vyslechl jsem trpělivě nabiflovanou pohádku. Vybral si konkrétní firmu a to sice Astrazeneca, kterou shodou okolností velice dobře znám a znám i několik lidí co tam pracují. Vzhledem k tomu, že nejsem úplný negramot, tak jsem mladého nadšeného „makléře“ už při prvních větách nachytal tzv. na švestkách, přičemž na místo toho, abychom začali mluvit konkrétně nad jejich nabídkou, na mne začal být pěkně hustej. Zřejmě má naučeno, že nejlepší obranou je útok. Přeci nepřizná, že se mýlí. Požádal jsem jej velice asertivně, aby mi netvrdil nepravdy a věci, které jsou jinak a raději jsme se bavili o tom, o čem má být tato spolupráce. Přitvrdil. Upozornil jsem jej, že pokud se bude takto chovat, tak že zavěsím. Už nic dalšího neřekl, zavěsil. Udělal jsem si tedy menší průzkum a zjistil si více o historii, současnosti, recenzích… A je to velice poučné. Mají pěkně zmáknuté PR. Taky jsem požádal známého, co obchoduje na burze, aby mi o nich něco zjistil. Více nemusím dodávat. Praktiky tohoto broukera jsou na hraně zákona a úspěchy lidí, co s nimi údajně vydělávají peníze jsou pochybné. Pod PR článkem jsou nefunkční odkazy na neexistující chat na FB. Z toho co lze ještě zdůraznit je také otázka poplatků. Ty jsou u Trade360 několikanásobně vyšší a tudíž lez odhadnout, že zisk z vkladu je zanedbatelný a nemá smysl zde uvažovat o zisku reálném. Zato plně riskujete ztrátu svého vkladu. Trade360 neriskuje nic. Jeho provize je prakticky jistá.

  • Dobrý den pane Oldo. To co píšete je naprostá pravda. Jenom po Vás chtějí investování peněz dalších a dalších, dokonce abych zrušila spoření ,pokud ho mám a vložila tyto peníze do Trade 360. To jsem neudělala a pak se začal chovat hnusně a přestal se ozývat, odmlčel se na 14 dní a pak jsem zkusila fintu , že jsem peníze sehnala, tak okamžitě zareagoval s tím, že měl dovolenou a tak spolu teď převedeme těch 5000 dolarů a on mně vyjedná lepší podmínky při obchodování. Samozřejmě jsem nic nepřevedla a řekla mu své mínění a od té doby se neozval. Peníze, které jsem tam měla jsem s pomocí obchodníka ,který obchoduje na burze požádala o vyplacení . Potvrzení mně došlo , že je poukázali na můj účet. Víc už nebude nikde takto obchodovat, hlavně né u Trade 360!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jak dostanu zpět poslané prostředky,když jsou na obchodním účtu,ale jěšte se neinvstovaly?

  • Dobrý den Pavle,
   Zkuste požádat brokera o výběr financí. Tuto možnost byste měl najít po přihlášení k brokerovi.

 • Chcete-li přijít o peníze, pak obchodujte s Trade360, přijdete o ně spolehlivě, jako já. Má to 3 fáze.
  1. necháte se nalákat inzerátem na facebooku na snadný příjem peněz, které se vám budou automaticky generovat. To vás přesměruje na jejich stránky. Tam vás zaregistrují a velice mile z vás vytáhnou peníze, čím víc, tím líp.
  2. fáze – asi 14 dní vám telefonicky dávají doporučení a tipy, které vycházejí – podle Central tradingu. Vyděláváte.
  3. fáze – když projevíte zájem, že si peníze vyzvednete, Cetral trading začne záměrně ukazovat špatná doporučení a když si nedáte pozor, peníze vám mizí před očima. Takže nakonec není, co vybrat.
  Já takto přišel za měsíc o 230000Kč svých úspor, které jsem chtěl zhodnotit. Poradce po telefonu mi ke konci dával tipy, které byly příčinou ztráty. Něco jsem si zavinil i sám, protože jsem věřil Central tradingu.
  Takže po mých zkušenostech obchodovat s Trade360 nikdy NE.

  • Dobrý den , pane Jardo ! Také jsem se nechala nachytat a přišla o peníze ,jak zrušíte Účet u nich?

   • To by mě taky zajímalo, nikde to tam na portálu není. týpek mi sliboval, že mě zašle odkaz, ale čekám marně 🙁