Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze XM.com

XM.com – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 5 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, MT5
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace ASIC, CySEC
EUR/USD Spread 1.7 *
Účty vedeny v AUD, CHF, EUR, GBP, JPY, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Maestro, Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Obchodní signály
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Hedging
  • Online webináře

XM.com je CFD broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy a komodity. Tato společnost je v Evropě licencovaná kyperským regulačním úřadem CySEC, broker tak může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $5. XM.com je mezinárodní broker, který poskytuje podporu i češtiny.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


XM.com Obchodní platforma

XM.com nabízí svým klientům celkem 2 obchodní platformy – MT4 a MT5. Obě platformy jsou mezi obchodníky velmi populární a poslouží velmi dobře nejen k otevírání a zavírání obchodů, ale také k analyzování trhů. Jak, MT4, tak i MT5 podporují automatické obchodní systémy (EAs). Obchodovat s nimi lze bud rovnou z webového prohlížeče, anebo si je možné platformy stáhnout do počítače, či mobilního zařízení.

XM.com poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i XM.com si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti XM.com. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši XM.com spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
XM.com* 1.7 1.6 2.0 1.9

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 06.10.2019 v 22:13 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí XM.com Recenze

XM.com musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí celkem 2 obchodní platformy a časově omezený demo účet zdarma. Nabídka podkladových aktiv je velmi slušná, je zde přes 1 000 různých obchodních instrumentů. Broker dříve nabízel CFD i na kryptoměny, nyní již ale bohužel v nabídce nejsou.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera XM.com obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.