ApmeFX

ApmeFX

Detaily brokera
Instrumenty Akcie, CFD
Demo účet Ne
Regulace CySEC
Platforma MT5
Mobilní aplikace Ne
Čeština Ne
Recenze
ApmeFX recenze: Celým jménem APMEFX TRADING EUROPE LTD. je plně licencovaná a regulovaná makléřská společnost působící pod dohledem Kyperské komise pro cenné papíry a burzy (CySec). Svým klientům nabízejí možnost investovat do fyzických akcií nejznámějších společností světa. Můžete se stát akcionářem společností Tesla, Microsoft, Netflix, Pfizer nebo Amazon a užívat si výhod, které z toho plynou. Svým klientům nabízejí finanční služby na nejvyšší úrovni, a proto mají jejich klienti své investice všude pod kontrolou prostřednictvím oceňované platformy MetaTrader5.  

ApmeFX recenze

Společnost APME FX TRADING EUROPE LTD. sídlí na Kypru. Tento broker nenabízí demo účet a jejich produktové portfolio tvoří obchodování s měnami, indexy, CFD a komoditami. Poskytují výkonný obchodní systém s podrobným přehledem transakcí. Představuje expertního poradce pro více měn, a to ve více než 31 různých jazycích. Rychle provádí obchodní příkazy a spolehlivě chrání data.

S čím se dá obchodovat u ApmeFX?

Přesné informace jsem na jejich webových stránkách nenašel. V ostatních recenzích, které jsem četl, nabízejí měny, indexy, CFD a komodity. Jedinou zmínkou na jejich webových stránkách je varování před rizikem obchodování s CFD. V několika částech jejich webových stránek se nenacházejí žádné příspěvky ani informace. Mají portfolio manažerů, kteří pracují jménem klienta. Cílem manažerů portfolia je maximalizace investic. Můžete si vybrat ze 3 různých typů manažerů:
 • Konzervativní přístup
 • Dynamický přístup
 • Agresivní přístup
 

ApmeFX manažer, ApmeFX recenze

ApmeFX regulace

APME FX TRADING EUROPE LTD je regulována a kontrolována kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC). Na jejich webových stránkách najdete další informace o společnosti, zásadách kategorizace klientů, nejlepším zájmu atd.

ApmeFX regulace, ApmeFX recenze

ApmeFX demo účet

Demo účet je jedním z nejlepších způsobů, jak se naučit obchodovat. Jde o virtuální účet, který zrcadlí ten živý. Můžete se tak učit na skutečné platformě s virtuálními penězi, které jsou předem načteny. Demo účty jsou obvykle zdarma a neomezené, ale každý broker má jiné podmínky, takže si je nezapomeňte ověřit. Bohužel, tento broker nenabízí moc vzdělávací podpory. Zatím nenabízí žádný demo účet.

ApmeFX Poplatky

Dokonce i o poplatcích je těžké najít informace. V jiných recenzích se o poplatcích neobjevuje žádná zmínka a při procházení jejich webových stránek nemohu najít žádnou přímočarou, transparentní tabulku poplatků. V dokumentu s názvem Zásady podnikání, který je ke stažení na jejich webových stránkách, jsem se dočetl:
 • „Pokud je klientský účet neaktivní šest měsíců nebo déle, může mu být účtován měsíční poplatek za údržbu“.
 • „Poskytování Služeb Společností je podmíněno placením poplatků, jako jsou poplatky za zprostředkování, provize, platby úroků, speciální služby a další poplatky uvedené v sazebníku poplatků Společnosti na Webových stránkách Společnosti“.
 • „Mohou být účtovány určité poplatky za výběr, či poplatky za vedení klientského účtu. Příslušné poplatky lze nalézt na webových stránkách společnosti “. Nic konkrétního.

Proces registrace

Není zde žádné tlačítko pro registraci nebo připojení. Jedinou akci, kterou můžete provést, je stáhnout MT5. MT5 se začalo stahovat. Pomalu.

ApmeFX platforma

Apme FX využívá k obchodování oceňovanou platformu MetaTrader 5. MT5 si můžete stáhnout na Windows nebo IOS prostřednictvím odkazu na webových stránkách Apme. MetaTrader5 je jednou z nejlepších platforem vybraných obchodníky a investory z celého světa pro obchodování na Forexu a CFD, instrumenty obchodované na burze a futures. Takže v každém případě, proč ne.

ApmeFX platforma, ApmeFX recenze

Web ApmeFX

Design je jednoduchý, černobílá barva je v pořádku. Stránka je rychlá a funkční. Není zde žádný živý chat, chybí mnoho informací, nejsou zde žádná tlačítka CTA. Původní stránka je pochopitelně v anglické jazyce, kromě něj se dá přepnout také do slovenského překladu. Absence češtiny tak není pro našince žádným výraznějším problémem. I tak je to ale něco, na čem by se dalo zapracovat, neboť lidé z ostatních zemí mají bez znalosti angličtiny jednoduše smůlu. V horní části stránky se nachází hlavní menu. Vybrat lze z:
 • Produkty
 • Kdo jsme
 • O nás
 • MetaTrader
Produkty – zde se nacházejí pouze informace o správcích portfolia a zemích, ze kterých můžete obchodovat. Kdo jsme – seznamuje s několika zakladateli, z nichž jeden, vedoucí obchodního oddělení, je jediný bez portrétní fotografie. Má zde vyfocenou pouze zadní části hlavy, čemuž moc nerozumím. Nenašel jsem zde žádnou vzdělávací podporu. Žádné webináře, žádné články, videa, demo… nic.

Sociální sítě

Apme FX můžete kontaktovat pomocí kyperského čísla, faxu či emailu, které jsou uvedené na webových stránkách. Nově také můžete sledovat jejich sociální sítě, jako jsou facebook, instagram či LinkedIn, na kterých naleznete aktuální informace o chodu společnosti. Na sociálních sítích jsou velmi aktivní, a to v mnoha jazycích.

ApmeFX sociální sítě, ApmeFX recenze

Výhody a nevýhody

Klienti ApmeFX se mohou soustředit na obchodování s jistotou, že jejich finanční prostředky jsou v bezpečí, protože všichni brokeři regulovaní CySEC jsou členy Fondu pro odškodnění investorů. Tento fond může v případě insolvence brokera pokrýt maximálně 20 000 EUR na osobu. Další pozitivum tohoto brokera je skutečnost, že můžete použít MT5. Na druhou stranu nemají na svém webu žádné konkrétní informace, žádné sociální sítě, žádného chatbota, představení generálního ředitele je zvláštní, a dokonce chybí historie, produkty a typy účtů.

Výhody

 • Regulováno
 • MT5 pro Windows a MAC
 • Jednoduchý web
 • Profesionální portfolio manažeři
 • Sociální sítě

Nevýhody

 • Na jejich webových stránkách nejsou zobrazeny žádné produkty
 • Netransparentní informace o historii a poplatcích
 • Žádná vzdělávací podpora

Recenzi si můžete přečíst na našem partnerském webu.