Plus500

Plus500

Detaily brokera
Instrumenty Akcie, CFD
Demo účet Ano
Regulace CySEC
Platforma Vlastní (jiné)
Mobilní aplikace Ano
Čeština Ano
Recenze
Plus500 recenze: Dnes budeme podrobněji sledovat nabídku brokerského webu Plus500. Globální společnost, která sídlí na Kypru a své služby poskytuje skrze své dceřiné společnosti. Zhodnotíme přehlednost webu, zpravodajství a kvalitu služeb.

Plus500 přehlednost webu

Web je vcelku přehledný díky záložkám na horní liště. Dle našeho názoru by šlo tyto záložky o něco lépe uspořádat. Hned na úvodní stránce lze v tabulce na pravé straně nalézt informace ohledně akcií, komodit, indexů, apod. Takové informace jsou pro obchodníka velice důležité. To samé se nedá říct o obrovské reklamě, která zabere 1/3 úvodní stránky a sdělí nám naprosto nepodstatnou informaci ohledně sponzoringu jistého fotbalového týmu. Pro zjednodušení začátků je zde k dispozici demonstrační video, které podrobně ukazuje, jak obchodování na tomto portále funguje, což velice ceníme.

Plus500 přehled, Plus500 recenze

Zpravodajství

Sekce zpravodajství naprosto chybí. Je tedy nutné, aby si obchodník své informace a analýzy hledal jinde.

Plus500 služby

Velké plus je možnost zřízení demo účtu na zkoušku zdarma, takže si začínající obchodník může osahat systém a zjistit, jestli mu vyhovuje. Plus500 nabízí velice dobré podmínky nejen při obchodování na Forexu, ale i při obchodování komodit. Velice zajímavou položkou, kterou je možné přes Plus500 obchodovat je Bitcoin, což není zrovna obvyklé, a tak v tomto ohledu tento web vyniká. Další zajímavou nabídkou je obchodování se smlouvami o rozdílu (CFD), které při správném použití rozšiřují výhody z držení akcie apod.   Plus500 instrumenty, Plus500 recenze  

Plus500 doplňky webu

  • Vzdělávání
  • Videa

Plus500 vzdělávání, Plus500 recenze

Plus500 obecné informace

Společnost Plus500 má své sídlo na Kypru a je pod dozorem regulátora CySEC. Kontakt s firmou je možné provést skrze formulář, e-mail, nebo on-line chat. Plno informací však lze najít v jednotlivých dokumentech, které jsou dostupné na webových stránkách. Obecně nám na tomto webu chybělo zpravodajství a možnost osobní návštěvy. Na druhou stranu nabízí solidní podmínky pro obchodování pomocí skoro 2 000 různých instrumentů. Web hodnotíme jako průměrný.

Plus500 výhody, Plus500 recenze

Recenzi najdete také na našem partnerském webu.