Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze Purple Trading

Purple Trading – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ne
Platforma cTrader, MT4
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.5 *
Účty vedeny v CZK, EUR, GBP, USD
Metody vkladů a výběrů Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)

Purple-Trading.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na indexy, komodity a kryptoměny. Jedná se o dceřinou společnost L.F. Investment Limited, což je společnost, která je licencovaná v Evropě regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $100. Stránky brokera jsou dostupné i v českém jazyce.


Upozornění:Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Purple Trading Obchodní platforma

Purple Trading nabízí k obchodování dvě obchodní platformy – MT4 a cTrader. MT4 je na trhu již přes 15 let, jedná se o jednu z nejpopulárnějších obchodních platforem na trhu vůbec. Tato platforma lze používat nejen k ručnímu uzavírání obchodů, ale také k analyzování trhu, anebo k automatickému obchodování. MT4 lze stáhnout bezplatně do počítače, anebo lze používat MT4 WebTrader platformu, která funguje i ve webovém prohlížeči.

Purple Trading poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Purple Trading si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Purple Trading. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Purple Trading spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Purple Trading* 1.5 1.7 1.7 1.7

*Průměrné spready pro standardní STP starter účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 26.09.2019 v 12:45 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Purple Trading Recenze

Purple Trading musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí dvě obchodní platformy, jedna z toho je velmi dobře známé obchodní prostředí MetaTraderu 4. Spready, které si Purple Trading účtuje jsou poměrně slušné. Hlavní nevýhodu brokera vidím v tom, že nenabízí žádné CFD na akcie.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Purple Trading obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.