Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 205

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/284039/virtual/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack-pro/app/Pro/Schema/Schema.php on line 242

Recenze Capital.com

Capital.com – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 20 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC, FCA
EUR/USD Spread 0.8 *
Účty vedeny v EUR, GBP, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Cenová upozornění

Capital.com je CFD broker, který nabízí obchodování CFD na forexové páry, akcie, komodity, indexy a kryptoměny. Capital.com je společnost na kterou dohlíží regulační úřad CySEC. Díky této regulaci může broker legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Při měření spreadu pro měnový pár EUR/USD si broker účtoval 0.6 pipu*, minimální vklad je zde stanoven na 20 USD. Stránky brokera jsou dostupné ve 24 jazycích, v nabídce tak naleznete, jak češtinu, tak i slovenštinu.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Capital.com Obchodní platforma

Capital.com má svou vlastní obchodní platformu ke které je přístup možný rovnou z webového prohlížeče. Tato platforma nabízí přibližně 70 technických indikátorů a několik kreslících nástrojů, které lze k technické analýze používat. Platforma umožňuje mít otevřených více oken různých podkladových aktiv najednou. Dostupná je na platformě i funkce cenového upozornění, která vás při dosažení vámi určené ceny upozorní např. v platformě (pop-up oknem).

Capital.com Poplatky (Spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Capital.com si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Capital.com. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Capital.com spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.

Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6 XTB** 0.8 1.4 2.0 1.7
EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Capital.com* 0.8 0.7 1.3 0.8

*Data o spread hodnotách byla odebrána dne 22.06.2021 v 12:10 ze stránek, anebo obchodní platformy brokera.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Broker Capital.com – Často kladené otázky (FAQ)

⚠ Je Capital.com podvod?

Ne, Capital.com je CySEC regulovaný broker, který musí dodržovat evropské směrnice MiFID.

? Jaký je minimální vklad u brokera Capital.com?

Minimální vklad je u brokera Capital.com stanoven na $10. Společnost rovněž nabízí neomezený bezplatný demo účet na kterém si mohou obchodníci vyzkoušet obchodování a platformu brokera.

? Jaké metody pro vklad a výběr peněz Capital.com nabízí?

Pro vybírání a vkládání financí lze použít u brokera Capital.com kreditní a debetní karty, Neteller, Skrill, anebo bankovní převod. Číst více.

⚖️ Jaké má Capital.com poplatky (spready)?

Spready, které si Capital.com účtuje jsou velmi solidní, např na hlavním měnovém páru EUR/USD jsou 0.6 pipů*. Podívejte se jaké spready si broker účtuje na dalších hlavních měnových párech, viz. Tabulka se spready z recenze.

Shrnutí Capital.com Recenze

Capital.com musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí celkem slušný počet CFD aktiv (především akcií a kryptoměn), poplatky (spready), které si účtuje jsou taky poměrně solidní a dokáží pomerně hravě konkurovat jiným populárním CFD brokerům. Nabídku se společnost navíc pro české obchodníky snaží vylepšit podporou češtiny, nízkým minimálním vkladem a moderními webovými stránkami.

Naše hodnocení

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Capital.com obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.