Recenze Capital.com

Capital.com – Platforma, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma Vlastní
Sociální obchodování Ne
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 0.6 *
Účty vedeny v EUR, GBP, PLN, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill
Speciální funkce & výhody
  • Cenová upozornění

Capital.com je forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, komodity, indexy a kryptoměny. Capital.com je společnost na kterou dohlíží regulační úřad CySEC. Díky této regulaci může broker legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Při měření spreadu pro měnový pár EUR/USD si broker účtoval 0.6 pipu*, minimální vklad je zde stanoven na 100 USD. Stránky brokera jsou dostupné ve 24 jazycích, v nabídce tak naleznete, jak češtinu, tak i slovenštinu.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


Capital.com Obchodní platforma

Capital.com má svou vlastní obchodní platformu ke které je přístup možný rovnou z webového prohlížeče. Tato platforma nabízí přibližně 70 technických indikátorů a několik kreslících nástrojů, které lze k technické analýze používat. Platforma umožňuje mít otevřených více oken různých podkladových aktiv najednou. Dostupná je na platformě i funkce cenového upozornění, která vás při dosažení vámi určené ceny upozorní např. v platformě (pop-up oknem).

Capital.com Spready

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i Capital.com si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti Capital.com. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši Capital.com spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USD USD/JPY GBP/USD AUD/USD
Capital.com* 0.6 1.0 1.4 0.5
Plus500** 0.6 0.7 1.1 0.6
IQOption** 1.2 0.9 1.5 1.6

*Data o spread hodnotách byla odebrána dne 19.09.2019 v 23:15 ze stránek, anebo obchodní platformy brokera.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí Capital.com Recenze

Capital.com musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí celkem slušný počet CFD aktiv (především akcií a kryptoměn), spready které si ovšem účtuje jsou poměrně vysoké a jen ztěží mohou konkurovat jiným populárním CFD brokerům. Nabídku se společnost snaží vylepšit alespon podporou češtiny, nízkým minimálním vkladem a moderními webovými stránkami…

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera Capital.com obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.

Napsat komentář