FIO e-Broker

FIO e-Broker

Detaily brokera
Instrumenty Akcie, Dluhopisy, ETF, Futures, Investiční certifikáty, Warranty
Demo účet Ano
Regulace Česká národní banka
Platforma Vlastní (jiné)
Mobilní aplikace Ano
Čeština Ano
Recenze
V tomto díle recenzí se budeme věnovat FIO bance, která nabízí mimo jiné i on-line obchodování s akciemi nazvané FIO e-Broker. Jak je to ale s přehledností webu, aktuálností zpravodajství a kvalitou nabízených služeb? Pojďme se na to společně podívat.      

FIO e-Broker - přehlednost

Web má zajímavý modro zelený design, který na nás udělal dobrý dojem. Stránky jsou společné pro klasické bankovnictví a on-line obchodování. I přes tento fakt jsou stránky velice přehledné a umožňují dohledání potřebných informací bez zbytečných komplikací. Postranní lišta se záložkami je dobré řešení hlavní nabídky a jednotlivé záložky jsou popsané v pár větách k usnadnění výběru.

FIO e-Broker - zpravodajství

Zpravodajství je zde na vysoké úrovni a denně dochází k jeho aktualizaci. Aktuality jsou rozdělené do několika kategorií, kde nechybí zprávy z burzy, odborné články, analýzy, souhrny z trhu, StockList a další. Stránka není přeplněná, jako je tomu zvykem u některých konkurenčních webů, což zpříjemňuje její procházení. Zajímavý je tzv. StockList, jehož zjednodušená verze je hned na první stránce sekce zpravodajství. Jedná se o střednědobá investiční doporučení. Fio eBroker Zkušenosti - denní zpravodajství na vysoké úrovni

FIO e-Broker - služby

Fio banka má svou vlastní aplikaci pro obchodování on-line. Aplikace umožňuje obchodování např.: s akciemi, futures, dluhopisy atd. a to na mnoha burzách např.: ČR, USA, Německo. Toto všechno je možné vyzkoušet na demo účtu, který je zcela bezplatný. Zajímavou možností je aplikace Smartbroker, která umožňuje přístup k portfoliu z tabletu. Začínající investor rozhodně uvítá vzdělávací semináře, které jsou také zcela zdarma. Fio eBroker Recenze - široká nabídka služeb

FIO e-Broker - obecné informace

Fio banka má dobrou pověst a funguje v ČR již od roku 1993. Má zde mnoho poboček, což velice zjednodušuje osobní kontakt a případnou dohodu o spolupráci. K dispozici je i callcentrum a e-mail. Závěrem nelze jinak, než doporučit tuto platformu, na které jsme během naší recenze nenašli žádné výrazné nedostatky.          

Recenzi si můžete přečíst na našem partnerském webu.