Recenze RoboMarkets

RoboMarkets – Platformy, Poplatky a nabídka CFD aktiv

Základní informace o brokerovi
Min. vklad 100 $
Jazyk Čeština
Mobilní aplikace Ano
Platforma MT4, MT5, Vlastní
Sociální obchodování Ano
Demo Ano
Regulace CySEC
EUR/USD Spread 1.4 *
Účty vedeny v CZK, EUR, USD
Metody vkladů a výběrů Bankovní převod, Kreditní/debetní karty (Visa/Mastercard), Netteler, Skrill, Webmoney
Speciální funkce & výhody
  • Automatické Obchodování (EAs)
  • Online webináře
  • VPS server

RoboMarkets.cz forexový broker, který nabízí k obchodování kromě měnových párů také CFD na akcie, indexy, komodity a kryptoměny. Tato společnost je v Evropě licencovaná regulačním úřadem CySEC, díky němuž může legálně nabízet své služby občanům z ČR a Slovenska. Minimální vklad je u brokera stanoven na $100.


Upozornění: Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.


RoboMarkets Obchodní platforma

RoboMarkets nabízí svým klientům celkem 3 obchodní platformy – MT4, MT5 a R Trader. První dvě platformy poskytují přístup přibližne ke 100 CFD nástrojům, vlastní obchodní platforma brokera RoboMarkets – R Trader pak až k 11 700 podkladovým aktivům. Broker rovněž nabízí sociální systém CopyFX, který umožnuje kopírovat obchody jiných obchodníků brokera. Všechny platformy lze používat z webového prohlížeče, anebo si si je možné je stáhnout do PC/mobilu.

RoboMarkets poplatky (spready)

Stejně tak jako kterýkoliv jiný CFD broker, tak i RoboMarkets si účtuje spread poplatek. Pro aktuální výši hodnoty tohoto poplatku navštivte prosím stránky společnosti RoboMarkets. Připravili jsme zde pro vás malou srovnávací tabulku, kde naleznete výši RoboMarkets spread poplatků na oblíbené měnové páry v porovnání s dalšími 2 dvěma populárními CFD brokery.


EUR/USDUSD/JPYGBP/USDAUD/USD
RoboMarkets*1.42.02.02.1
Plus500**0.60.71.10.6
XTB**0.81.42.01.7

*Průměrné spready pro standardní účet. Data o spreadu byla odebrána z webové stránky brokera dne 28.09.2019 v 9:22 GMT.
**Hodnota spreadů byla odebrána z obchodní platformy brokera dne 26.09.2019 v 12:26.

Shrnutí RoboMarkets Recenze

RoboMarkets musí dodržovat přísné regulační směrnice regulačního úřadu CySEC. Broker nabízí cekem 3 obchodní platformy, bohužel na MT4 a MT5 ale nenaleznete tak velké množství podkladových aktiv jako na obchodní platformě R Trader. Podpora češtiny funguje dobře: zákaznická podpora, stránky v češtině a účet v CZK. Spready, které si broker účtuje jsou slušné a srovnatelné s konkurencí. Společnost rovněž pořádá online webináře, kterých se zde zdarma účastnit

Vaše zkušenosti mohou ovlivnit další obchodníky. Zanechte prosím komentář, pokud jste již například u brokera RoboMarkets obchodovali, anebo aktuálně obchodujete.