XTRADE

XTRADE

Detaily brokera
Instrumenty Akcie, CFD, Dluhopisy, ETF, Forex, Indexy, Komodity, Kryptoměny
Demo účet Ano
Regulace IFSC
Platforma WebTrader
Mobilní aplikace Ano
Čeština Ne
Recenze
XTRADE recenze: Dnešním tématem recenze bude přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň investičních služeb které broker nabízí.  

XTRADE web, XTRADE recenze

XTRADE webové stránky

Webové stránky XTRADE jsou na první pohled zvláštní. Na úvodní straně chybí navigační lišta a jak lze vidět ze screenshotu, tak tam je pouze možnost zřídit si účet, případně se přihlásit k účtu stávajícímu. Pro jakékoliv další informace je nutné bud posunout se po stránce dolů, nebo zmáčknout malé nenápadné tlačítko v pravé horní části obrazovky. Na tlačítko je nutné kliknout pro otevření a k dostání se ke konkrétním informacím jsou potřeba další dvě kliknutí což zdržuje. Celkově hodnotíme přehlednost webu jako nepříliš dobrou.

XTRADE webové stránky, XTRADE recenze

XTRADE zpravodajství

Web přejímá zprávy ze zpravodajské agentury Reuters. Těchto zpráv je sice každý den poměrně hodně, jsou ale pouze v angličtině, což může být pro některé uživatele problém. Dále je nabízena možnost odběru několika newsletterů. Jak tyto newslettery vypadají, se ale zákazník nedozví, dokud se nezaregistruje k jejich odebírání. Navíc je třeba pro odběr mít na webu XTRADE zřízený účet.

XTRADE novinky, XTRADE recenze

XTRADE služby

XTRADE nabízí možnost obchodovat se všemi základními instrumenty. XTRADE sice nabízí možnost založení demo účtu zdarma, jeho založení ale podléhá podle webových stránek nutnosti minimálního vkladu což je poněkud zvláštní. Na webu je nabízena možnost vzdělávání formou videí, E-knih a glosáře, který může být pro nováčky velmi užitečný.

XTRADE služby, XTRADE recenze

Obecné informace a kontaktní údaje

Společnost XTRADE sídlí na Kypru kde podléhá místnímu regulátorovi CySEC. Firmu lze kontaktovat pomocí mailu a telefonu, dále je k dispozici live chat. Web je velmi nepřehledný, a ačkoliv potřebné informace na něm jsou, trvá zbytečně dlouho, než se k nim návštěvník stránek dostane. Důvěru ve společnost může zvyšovat několik ocenění, které firma obdržela, většinou jde o ocenění za působení na Blízkém východě a v Asii.

XTRADE kontakty, XTRADE recenze

Recenzi si můžete přečíst také na našem partnerském webu.